O nás

••V roce 1996 jsme jako první v Blansku otevřeli rodinnou VINOTÉKU U BRÁZDU na Hybešové ulici, nedaleko hlavní pošty. Druhou z provozoven VINOTÉKU U ZÁMEČKU jsme pro vás otevřeli v roce 2004 na Svitavské ulici naproti obchodnímu domu Billa. O deset roků později jsme pro vás otevřeli třetí moderní VINOTÉKU A SÝRARNU U BRÁZDU na Náměstí Svobody 13/9. V září 2015 jsme otevřeli jako první v Tišnově nově VINOTÉKA & SÝRÁRNA & DELIKATESY, nám. Míru 115, vchod z ulice Dvořáčkové (pod pneuservisem Trojánek). V listopadu 2017 pro vás nově otevíráme provozovnu VÍNO SÝRY DELIKATESY  v Brně na ulici Úvoz 447/120, (naproti Helia Sportu).

U  všech  našich vinoték máte možnost pohodlně zaparkovat přímo u prodejny.

Víno pro vás osobně vybíráme a dovážíme přímo od malých moravských vinařů. Ti ho vyrábějí tradičními postupy, které se předávají z generace na generaci, ale neváhají použít ani moderní metody řízeného kvašení. Produkce těchto vinařů bývá velmi zajímavá, rozmanitá a běžně nebývá k dostání.

V našich vinotékách máte možnost zakoupit a ochutnat také velký výběr kvalitních sudových a lahvových vín.

Vínu věnujeme velmi mnoho času a i díky tomu nabízíme zákazníkovi nejenom kvalitní, ale i neobyčejná vína, která jsou vyrobena s láskou a úctou. Řadu let připravujeme pro naše firemními zákazníky dárková balení vín s firemním logem a zásobujeme vybrané restaurace v našem regionu. Zabýváme se tedy velkoobchodem a i maloobchodem.

Naše proškolená obsluha Vám vždy ráda poradí a pomůže vybrat vhodné víno pro Vaše rodinné oslavy, obchodní partnery i romantické večery.

Realizujeme řízené degustace vín na večírcích, oslavách, svatbách, plesech, firemních večírcích, veletrzích a jiných společenských příležitostech.

Individuálním a profesionálním přístupem vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům a vždy vybereme ta pravá vína pro Vás a Vaše hosty.

Filozofii naší firmy definuje náš pohled na vinařství, pěstování hroznů, názor na výrobu vín a způsob, jak nabízíme víno našim zákazníkům. Vaše příjemné zážitky s vínem, to je záruka pro budoucnost našich rodinných vinoték – VINOTÉKY  a SÝRÁRNY U BRÁZDU.

Přijděte i vy a přesvědčte se sami. U nás jste vždy vítáni.