pro firmy

Využijte příležitost darovat víno jako reklamní předmět, zahrnout jej tak do daňových nákladů a zároveň uplatnit nárok na vrácení 21% DPH.

Současná legislativa umožňuje od základu daně z příjmu odečíst vína v hodnotě do 500 Kč za kus bez DPH, která jsou použita na propagační účely. Podmínkou je, aby se jednalo o vína tichá (vyloučena jsou tedy vína šumivá a perlivá) a láhev byla opatřena názvem nebo logem obchodní firmy dárce či názvem propagovaného zboží nebo služby.

Do ceny, která nepřesáhne zmíněných 500 Kč, se započítávají také náklady spojené s pořízením reklamního předmětu (např. tisk etikety, obal, doprava). Zákon umožňuje odečíst DPH na vstupu (při nákupu vína), ale nestanoví povinnost při výdeji (darování v rámci propagace) daň odvádět.

S výběrem vhodného vína vám poradíme, nabídneme různé varianty dárkových balení. Kromě klasických kartonových, dřevěných a proutěných obalů můžeme na základě vašeho přání rovněž zhotovit dárkové koše. Jsme schopni zajistit etikety s vámi zvoleným textem či logem vaší firmy a na vaši žádost přivézt víno až na místo. Při větších odběrech poskytujeme slevu. Další podmínky dodání lze upravit konkrétní dohodou. Rádi vyjdeme vašim požadavkům vstříc. Neváhejte nás kontaktovat!

Pro firmy nabízíme teambuildingový program:

  • vlastnoruční sběr hroznů
  • lisování hroznů v historickém sklepě
  • výroba vlastního vína
  • tématické degustace